اخبار

افتتاح انجمن پشتيبان وردپرس پارسي

با سلام و درود خدمت همراهان هميشگي يك وب و دوستداران و كاربران عزيز وردپرس ..با خبری ویژه در ادامه ی مطلب برای شما دوستان آمده ام ..

 

به اطلاع ميرسونم كه انجمن پشتيباني وردپرس پارسي افتتاح شد ،

 

اين طرح از مدت‌ها قبل افراد فعال وردپرسي در حال برنامه‌ريزي و هماهنگي بود كه اكنون چنديدن روزي هست كه از افتتاح اون ميگذره ..

اين انجمن با هدف حل مشكلات كاربران وردپرسي با وردپرس و تامين ساير نياز‌هاي كاربران وردپرس و همچنين گسترش وردپرس و بالا بردن سطح كاربران در اين زمينه است و شعار هم همين هست كه حتما جامع عمل خواهيم پوشاند ..

ايجاد كنندگان اين انجمن تماما افراد فعال و قديمي در انجمن وردپرس فارسي هستند از جمله استادان و دوستان عزيزم ، مصطفي صوفي ، مرتضي گرانسايه ، پارسا ، مرتضی راکی ، محسن غياثي ، سيد وحيد رضايي ، عبدالماجد  در آخر هم خودم ..

 

اگر شما هم احساس ميكنيد كه ميتونيد با ما همكاري داشته باشيد در گروه ، در انجمن عضو شده و سپس در اينجا يا در انجمن به خود من يا ساير مديران پيام بفرستيد تا وارد گروه بشيد ..

 

انجمن تمامي مسائل از مبتدي تا فوق پيشرفته وردپرس رو تحت پوشش قرار داده+آموزش و ميتونيد به بحث و گفتگو و حل مشكلاتتون بپردازيد ، علاوه بر اين بخش بادي پرس و بي بي پرس و زبان‌هاي برنامه نويسي وب رو تحت پوشش قرار داديم و مسائل مربوطه قابل مطرح شدن هستند ..

از اينجا به بعد كاربرام ميتونند تمامي مشكلاتشون رو در اين زمينه‌ها مطرح كنند و پاسخ‌گو هستيم ..

 

از همين الان ورود و عضويتتون رو به انجمن پشتيباني وردپرس پارسي تبريك ميگم ..

 

با آروزي بهترين‌ها و موفقيت ..

درباره نویسنده

Saeed Fard

سلام ، سعيد فرد هستم ، از سال 84 وارد دنياي وب و گرافيك شدم ، در حال حاضر طراح وب و گسترش دهنده‌ي وردپرس ، اميدوارم مفيد واقع بشم .

30 دیدگاه

دیدگاهتون رو ارسال کنید