اخبار

پایار چاپ ، سرویسی برای چاپ انواع لباس و تیشرت

شرکت پایار چاپ در سال 1388 به عنوان مرکز طراحی، چاپ و تولید انواع پارچه و لباس شروع به فعالیت کرد، در پایارچاپ طی این 8 سال گذشته به نوآوری‌‌های مختلف در صنعت چاپ لباس و پارچه پرداخته شده و با توسعه مجموعه در حال حاضر یکی از کامل‌ترین مجموعه‌های چاپی می‌باشد که این امکان را دارند که در عرصه چاپ روی پوشاک و لباس و پارچه هیچ محدودیتی نداشته باشند.

به دلیل فراگیر شدن تجارت آنلاین در کشور، پایارچاپ نیز از سال‌ها پیش به فکر ارائه خدمات مجموعه به صورت آنلاین بود که این امکان امروز با ارائه اولین نسخه از پایارچاپ فراهم شده است.

این وب سایت با ارائه خدمات چاپ بر روی لباس و پارچه و ارائه اختصاصی چاپ سیلک ، چاپ سابلیمیشن و سایر متدهای چاپ فعالیت می‌کند همینطور محصولات متنوع پایار چاپ نظیر چاپ تی شرت ، چاپ لباس کار ، چاپ کوسن و چاپ لباس زنانه و … در بالاترین کیفیت آماده‌ی ارائه به مشتریان، ادارات و سازمان‌ها می‌باشد .

اگر خود تولید کننده لباس و ملزومات چاپی هستید، میتوانید با پایار چاپ برای انجام خدماتی نظیر چاپ، طراحی برش و لیزر همکاری نمایید تا کار چاپ هر محصولی که نیاز دارید را برای شما انجام دهند. و یا چنانچه مایل به سفارش محصولات این مرکز، نظیر لباس کار ، تیشرت، سربند ، پرچم و… هستید، به سایت پایارچاپ رفته و از خدمات آن بهرمند شوید.

درباره نویسنده

یک وب

یک‌وب ، تنها یک وب نیست

دیدگاهتون رو ارسال کنید