درباره ما

امروزه اینترنت و بطور کلی سایت‌ها نقش موثر و قدرتمندی در ارتباطات، آموزش و … ایفا می‌کنند. همانطور که مستحضرید سایت به عنوان ابزاری ساده و قدرتمند برای ارایه مطلب مورد توجه عده‌ی بسیار زیادی از کاربران قرار گرفته است و امروزه جزء برترین شیوه نوین اطلاع‌رسانی محسوب می‌شود.

گروه یکـ وبــ هم با توجه به این موضوع سعی کرده است وبسایتی جامع پیرامون دنیای فناوری اطلاعات داشته باشد تا بلکه بتواند قدمی کوچک در پیشرفت کشور عزیزمان ایران بردارد. ما کار خود را بطور رسمی از تاریخ 3 تیر 1388 شروع کردیم و در تمامی مراحل انجام کار سعی بر این بوده است که از راهنمایی و مساعدت کارشناسان خبره در هر زمینه‌ای بهره ببریم تا بتوانیم وبسایتی مطلوب برای کاربران آماده کنیم. حال در این امر تا چه اندازه موفق بوده ایم، با شماست.

از آنجائیکه هیچگاه در امری کمال مطلوب حاصل نمی‌شود لذا این سایت نیز ممکن است نقایص و کاستی هایی داشته باشد. انتظار ما از صاحب‌نظران، استادان، کارشناسان و کاربران گرامی اینست که ما را از نظرات، پیشنهادات و انتقادهای خود بی‌نصیب نگذارند و حرف‌های خود را از طریق فرم تماس با ما و یا از طریق ایمیل مدیریت اعلام دارند تا در اسرع وقت مورد توجه قرار گیرند.

در پناه حضرت دوست محفوظ باشید

تیم مدیریت یکــ وبــــ

5 دیدگاه

دیدگاهتون رو ارسال کنید