اخبار

وردپرس پارسي تا به اينجا

بعد از انتشار خبر افتتاح انجمن‌هاي پشتيباني وردپرس پارسي كه در 1 ارديبهشت ماه فعاليت سايت شروع شد ، حالا تقريبا 3 ماه از فعاليت اين انجمن ميگذره و به لطف خدا در حال رسيدن به هدفمون كه پشتيباني از وردپرس پارسي و حل مشكلات كاربرانش بود هستيم ،

همچنين تغييرات و تحولاتي در حال و هواي انجمن و سايت صورت گرفته كه به اونها ميپردازيم ..

 

 

— بعد از چند هفته فعاليت با فراخواني كه براي طراحي لوگوي سايت زده شد خوشبختانه مورد توجه و استقبال دوستان عزيزمون قرار گرفت و لوگو‌هاي پيشنهادي  زيادي براي سايت طراحي و ارسال شدند كه در نهايت از بين اونها 14 لوگو رو ميان كاربران به نظر سنجي گذاشتيم ..

 

 

به انتخاب خود كاربران لوگوي شماره‌ي 13 بالاترين راي رو آورد و به عنوان لوگوي رسمي سايت انتخاب شد ..

 

— تا به اينجا تعداد كاربران انجمن بالاتر از 400 رفته كه با سرعت زيادي رو به افزايش هستش و به جرات ميتونم بگم تمامي اين كاربران در انجمن فعال هستند و فعاليت دارند و در اين مدت به تعداد تقريبي 13546 مبحث و تاپيك ايجاد شده كه نشان از فعاليت زياد انجمن هستش ..

 

خوشبختانه تمام كساني كه به انجمن راه پيدا كردند 100% مشكلاتشون حل شده و رضايت كامل دارند و تماما از ايجاد انجمن خوشحال هستند و ميتونيد صحبت‌هاي خود كاربران و رضايتشون رو در اين لينك و اين لينك بخونيد كه ما هم از اين امر خرسند هستيم ..

 

— به رتبه و رنك سايت برسيم كه انجمن وردپرس پارسي بدون هيچ‌گونه تبليغاتي فعاليت خودش رو آغاز كرد و خوشبختانه در حال حاضر رنك الكساي جهاني سايت 150 هزار و در ايران رتبه‌ي 2 هزار رو دارا هستيم و مطمئنا خيلي بهتر از اين خواهد شد ،

 

 قابل ذكر هستش كه رتبه سايت تماما بر اساس ترافيك سايت روي انجمن به دست اومده و ساير قسمت‌هاي سايت هنوز ايجاد و فعاليت خود رو شروع نكرده‌اند ..

 

— بعد از انجمن بخش ترجمه آنلاين سايت راه‌اندازي شد و در اون به ترجمه‌ي افزونه‌ها و … به صورت آنلاين پرداخته ميشه كه در حال حاضر توسط مديران سايت انجام ميشه .. شما هم اگه زبان انگليسيتون خوبه و فكر ميكنيد ميتونيد مارو در اين امر ياري كنيد به انجمن بيايد و اطلاع بديد ..

 

 

— تا به حال 4 افزونه‌ توسط گروه وردپرس پارسي نوشته شده و به رايگان براي كاربران وردپرس منتشر شده در زير ميتونيد ليست افزونه‌ها رو ببينيد ..

 

افزونه ایجاد فهرست درختی WP-Parsi navigation trees توسط آقا مرتضي و مصطفي عزيز با همكاري هم

افزونه رباتهای دوست‌داشتنی WP-Parsi Lovely Bots توسط پارسا كافي عزيز

افزونه پارس پال (نسخه رایگان) ساده توسط آقا مصطفي

افزونه LibWP (کتابخانه توابع مفید وردپرس) توسط آقا مصطفي

 

براي مشاهده‌ي توضيحات بيشتر از افزونه‌ها ميتونيد به تاپيك افزونه های گروه وردپرس پارسی در انجمن مراجعه كنيد ..

 

و اين تازه ابتداي كار گروه بود و برنامه‌هايي براي آينده داريم و هنوز بخش‌هاي اصلي سايت راه‌اندازي نشده ..

از تمامي كاربران و دوستاني كه مارو به هر نحوي حمايت ميكنند كمال تشكر رو داريم ..

 

ما براي پيشرفت وردپرس تلاش ميكنيم  ، شما هم اگر فكر ميكنيد ميتونيد مارو در اين امر كمك و ياري كنيد به ما بپيونديد ..

موفق باشيد ../.

درباره نویسنده

سعید فرد

سلام ، سعيد فرد هستم ، از سال 84 وارد دنياي وب و گرافيك شدم ، در حال حاضر طراح وب و گسترش دهنده‌ي وردپرس ، اميدوارم مفيد واقع بشم .

30 دیدگاه

دیدگاهتون رو ارسال کنید