طراحی وب آموزش وردپرس

محافظت از پوشه‌ی تصاویر توسط htaccess

با درود خدمت همه‌ی دوستان و همراهان سایت یک وب. ابتدا شب یلدا رو به همتون بتریک می‌گم. امیدواریم که عمرتون مانند شب یلدا (البته نه به اندازه خود این شب) بلند باشهsleeping خب کمی مقدمه در رابطه با این مطلب خدمتتون عرض می‌کنم و در ادامه مطلب هم آموزش رو می‌تونید مشاهده کنید. همونطورکه مستحضرید در پوشه‌ای که تصاویر پوسته‌مان در آن قرار دارد عکس‌هایی وجود دارند که بطور عادی اگر شخصی بخواهد ‌می‌تواند وارد پوشه شود و تمامی عکس‌های پوسته را دریافت کند. شاید شما طبق دلایلی راضی به انجام این کار نباشید. طبق این آموزش همونطور هم که از عنون معلوم و مشخص است می‌توان توسط htaccess این مشکل رو برطرف کرد.

محافظت از پوشه‌ی تصاویر توسط htaccess

با درود خدمت همه‌ی دوستان و همراهان سایت یک وب. ابتد کمی مقدمه در رابطه با این مطلب خدمتتون عرض می‌کنم و در ادامه مطلب هم آموزش رو می‌تونید مشاهده کنید. همونطورکه مستحضرید در پوشه‌ای که تصاویر پوسته‌مان در آن قرار دارد عکس‌هایی وجود دارند که بطور عادی اگر شخصی بخواهد ‌می‌تواند وارد پوشه شود و تمامی عکس‌های پوسته را دریافت کند. شاید شما طبق دلایلی راضی به انجام این کار نباشید. طبق این آموزش همونطور هم که از عنون معلوم و مشخص است می‌توان توسط htaccess این مشکل رو برطرف کرد.

 برای انجام اینکار فایل زیپ زیر را دریافت و آنرا از حالت فشرده خارج کنید. سپس فایل extract شده را در پوشه تصاویر (یا همان images) بارگذاری (upload) نمایید. بدین ترین کافیه یک بار امتحان کنید که آیا تصاویر موجود در پوسته‌تان لود می‌شود یا نه. البته این نکته هم رو ذکر کنیم چون بعضی مواقع ساختن فایل htaccess با مشکل روبرو میشه من این فایل رو درون یک فایل zip قرار دادم تا دیگه مشکلی نباشه.

 

http://up.yekweb.com/icons/dl.gif دریافت فایل با حجم 168 بایت!

http://up.yekweb.com/icons/key.gif پسورد: www.yekweb.com

http://up.yekweb.com/icons/home.gif منبع: یک وب داتــ کام

درباره نویسنده

سعید فرد

سلام ، سعيد فرد هستم ، از سال 84 وارد دنياي وب و گرافيك شدم ، در حال حاضر طراح وب و گسترش دهنده‌ي وردپرس ، اميدوارم مفيد واقع بشم .

12 دیدگاه

دیدگاهتون رو ارسال کنید