مارکتینگ وب سئو و بهینه‌سازی

پانزده قانون افزایش بازدید کنندگان وبلاگ و سایت

در پی درخواست زیاد عده ای از دوستان وظیفه خود را بر این دانستیم مطلبی پیرامون افزایش بازدید کنندگان وبلاگ و سایت در لرن سنتر قرار دهیم . امیدوارم این مطلب هم برایتان مفید واقع شود.

1- برای وبلاگ خود یک موضوع جالب و جذاب بیابید و سعی کنید مخاطبین علاقه مند به آن را جذب کنید.

2- نامی زیبا بر وبلاگ بگذارید . به این اسم ها توجه کنید :

خانه غم
نوشته های یک پسر تنها
تنها ترین انسان
کلبه وحشت
آشیانه تنهایی
غمکده

مطمئن باشید اگر نام وبلاگتان اینگونه باشد تنها خودتان بازدید کننده وبلاگ خواهید بود ! نام وبلاگ باید به وجدآورنده و جالب باشد .

3- از اسامی لاتین جدا خوداری کنید چون وضعیتی همانند قانون قبلی خواهد داشت .

4- سعی کنید هر چه می توانید مطلب به درون وبلاگ بریزید , و تعداد پست هایتان را زیاد کنید چون یکی از بهترین مواردی که به شکل دائم مشتری برای وبلاگتان می آورد همین تعداد واژه هاست هر چه کلمات بیشتری در باکس داشته باشید گوگل و یاهو مشتری بیشتری برایتان خواهند فرستاد مخصوصا اگر مطالب باب دل سرچگرها باشد.

5- تعداد پیندهای خود را بالا ببرید با تبادل لینک

6- وبلاگ یک فضای عمومی است به هیچ وجه هم دیگر را با اسم و نام شخصی لینک نکنید .! مهم ” نام وبلاگ ” است. بیچاره بازدید کننده ای که به پیوندهای شما مراجعه کند !

7- به پیام های توهین آمیز توجه نکنید محیط وب نویسی باید آرام و بی استرس باشد اگر احساس کردید عده ایی از مخاطبین شما جنبه حرف مخالف را ندارد قسمت نظرات وبلاگ را مسدود کنید . و با خیال راحت حرف خود را هم بزنید ! .

8- عنوان پستهای خود و لینک صفحه را در قسمت پیوندهای وبلاگ بگذارید . تا مراجعین بدون استفاده از آرشیو موضوعات وارد قسمت های مورد علاقه را بشوند.

9- به وبلاگ دیگران سر بزنید و برایشان پیامهای کوتاه و محبت آمیز بنویسید .

10- وبلاگهای پرطرفدار را بیابید و همواره به آنجا سر بزنید و پیام بگذارید و یا حتی یک گل بفرستید ! چون بسیاری از بازدید  کنندگان آنها از طریق قسمت نظرات وبلاگهای پر طرفدار میهمان وبلاگتان را خواهند شد.

11- از ارسال پستهای کوتاه جدا پرهیز کنید تا جای که می توانید به مطالب آب ببندید و یا از این ور و آن ور داستان و مطلب کش روید!!!

12- قالب وبلاگ زیبا و شیک داشته باشیم

13- تعداد پست هایتان در صفحه اصلی وبلاگ بیشتر از 5 عدد نباشد.

14- کمتر از عکسهای بزرگ و پر حجم استفاده کنید.

15- در سایت های آمارگیری که ریز اطلاعات بازدیدکنندگان را می دهند ثبت نام کنید تا از این طریق نگاه دقیق تری به کل عملکردتان داشته باشید . (به عنوان مثال به اینجا مراجعه کنید )

درباره نویسنده

یک وب

یک‌وب ، تنها یک وب نیست

3 دیدگاه

دیدگاهتون رو ارسال کنید