وردپرس آموزش وردپرس

برای مستندات وردپرس فارسی بنوسید

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که برای وردپرس تلاش میکنید، مطلب مینویسید و … از این به بعد میتونید مطالب آموزش خودتون در زمینه‌ی وردپرس رو در بخش مستندات وردپرس فارسی ازسال کنید و ببینید ، در ادامه با ما باشید ..

 

بخش مستندات وردپرس فارسی از قسمت‌هایی است که برای آموزش مبانی و مباحث پایه‌ای وردپرس ایجاد شده است تا منبع مناسبی برای آموزش‌های وردپرس به زبان فارسی باشد که تا به اینجا توسط مدیران این بخش ، تکمیل میشد ..

از اینجا به بعد شما کاربران و دوستداران وردپرس میتونید مطالب آموزشی خودتون رو برای این بخش ارسال کنید تا در مستندات قرار بگیره ..

 

برای اینکار ابتدا از طریق این لینک در مستندات عضو بشید و ایمیل ارسالی رو تایید کنید ، سپس از صفحه‌ی اصلی مستندات با نام کاربری و پسورد خودتون وارد پیشخوان مستندات شده و مطالب خودتون رو از طریق قسمت Pages/Add New همانند عکس زیر برای بازبینی (Sumbit For Review)  ارسال کنید ..

 

 

مطالب شما بعد از بررسی شدن توسط ما تایید شده و در مستندات منتشر میشود ..

 

شرایط ارسال مطالب آموزشی برای مستندات :

 

— طریقه‌ی کار بخش مستندات وردپرس فارسی همانند قسمت انگلیسی اون هستش ، شما میتوانید مطالب ترجمه شده‌ی Codex را برای مستندات وردپرس فارسی ارسال کنید ..

 

— آموزش‌ها شامل معرفی افزونه‌ها و توضیحات اون نمی‌شوند و مطالبی از این قبیل تایید نمی شوند ..

 

— متن نوشته‌ی آموزش بهتره به صورت ادبی نوشته شده باشد و از زبان عامه و کوچه‌بازاری به دور باشد ..

 

— مطالب ارسالی شما میتواند شامل آموزش هر گونه از توابع وردپرس، کوئری‌ها ، حل مشکلات عمومی ، کد‌های کاربردی و سایر آموزش‌های پایه‌ای و کاربردی در زمینه‌ی وردپرس باشید ..

 

— مطالب به هیچ وجه نباید جنبه‌ی تجاری/تبلیغاتی داشته باشند ..

 

— در مطالبی که از عکس استفاده شده عکس‌ها باید بدون هر گونه تگ تبلیغاتی باشند و به سرور خود مستندات منتقل می‌شوند ..

 

— در انتخاب موضوع مطلب دقت کنید ..

 

مطالب شما با این ویژگی‌ها تایید شده و در مستندات قرار خواهد گرفت ..

دوستانی که مطالبشون رو ارسال میکنند میتونند در نظرات این مطلب یا در توییتر به بنده اعلام کنند تا از مطالب اسپم جدا در نظر گرفته بشوند ..

منتظر مطالبتون هستیم ..

 

موفق باشید ../.

درباره نویسنده

Saeed Fard

سلام ، سعيد فرد هستم ، از سال 84 وارد دنياي وب و گرافيك شدم ، در حال حاضر طراح وب و گسترش دهنده‌ي وردپرس ، اميدوارم مفيد واقع بشم .

۱۵ دیدگاه

دیدگاهتون رو ارسال کنید