اخبار

وردپرس پارسی تا به اینجا

بعد از انتشار خبر افتتاح انجمن‌های پشتیبانی وردپرس پارسی که در ۱ اردیبهشت ماه فعالیت سایت شروع شد ، حالا تقریبا ۳ ماه از فعالیت این انجمن میگذره و به لطف خدا در حال رسیدن به هدفمون که پشتیبانی از وردپرس پارسی و حل مشکلات کاربرانش بود هستیم ،

همچنین تغییرات و تحولاتی در حال و هوای انجمن و سایت صورت گرفته که به اونها میپردازیم ..

 

 

— بعد از چند هفته فعالیت با فراخوانی که برای طراحی لوگوی سایت زده شد خوشبختانه مورد توجه و استقبال دوستان عزیزمون قرار گرفت و لوگو‌های پیشنهادی  زیادی برای سایت طراحی و ارسال شدند که در نهایت از بین اونها ۱۴ لوگو رو میان کاربران به نظر سنجی گذاشتیم ..

 

 

به انتخاب خود کاربران لوگوی شماره‌ی ۱۳ بالاترین رای رو آورد و به عنوان لوگوی رسمی سایت انتخاب شد ..

 

— تا به اینجا تعداد کاربران انجمن بالاتر از ۴۰۰ رفته که با سرعت زیادی رو به افزایش هستش و به جرات میتونم بگم تمامی این کاربران در انجمن فعال هستند و فعالیت دارند و در این مدت به تعداد تقریبی ۱۳۵۴۶ مبحث و تاپیک ایجاد شده که نشان از فعالیت زیاد انجمن هستش ..

 

خوشبختانه تمام کسانی که به انجمن راه پیدا کردند ۱۰۰% مشکلاتشون حل شده و رضایت کامل دارند و تماما از ایجاد انجمن خوشحال هستند و میتونید صحبت‌های خود کاربران و رضایتشون رو در این لینک و این لینک بخونید که ما هم از این امر خرسند هستیم ..

 

— به رتبه و رنک سایت برسیم که انجمن وردپرس پارسی بدون هیچ‌گونه تبلیغاتی فعالیت خودش رو آغاز کرد و خوشبختانه در حال حاضر رنک الکسای جهانی سایت ۱۵۰ هزار و در ایران رتبه‌ی ۲ هزار رو دارا هستیم و مطمئنا خیلی بهتر از این خواهد شد ،

 

 قابل ذکر هستش که رتبه سایت تماما بر اساس ترافیک سایت روی انجمن به دست اومده و سایر قسمت‌های سایت هنوز ایجاد و فعالیت خود رو شروع نکرده‌اند ..

 

— بعد از انجمن بخش ترجمه آنلاین سایت راه‌اندازی شد و در اون به ترجمه‌ی افزونه‌ها و … به صورت آنلاین پرداخته میشه که در حال حاضر توسط مدیران سایت انجام میشه .. شما هم اگه زبان انگلیسیتون خوبه و فکر میکنید میتونید مارو در این امر یاری کنید به انجمن بیاید و اطلاع بدید ..

 

 

— تا به حال ۴ افزونه‌ توسط گروه وردپرس پارسی نوشته شده و به رایگان برای کاربران وردپرس منتشر شده در زیر میتونید لیست افزونه‌ها رو ببینید ..

 

افزونه ایجاد فهرست درختی WP-Parsi navigation trees توسط آقا مرتضی و مصطفی عزیز با همکاری هم

افزونه رباتهای دوست‌داشتنی WP-Parsi Lovely Bots توسط پارسا کافی عزیز

افزونه پارس پال (نسخه رایگان) ساده توسط آقا مصطفی

افزونه LibWP (کتابخانه توابع مفید وردپرس) توسط آقا مصطفی

 

برای مشاهده‌ی توضیحات بیشتر از افزونه‌ها میتونید به تاپیک افزونه های گروه وردپرس پارسی در انجمن مراجعه کنید ..

 

و این تازه ابتدای کار گروه بود و برنامه‌هایی برای آینده داریم و هنوز بخش‌های اصلی سایت راه‌اندازی نشده ..

از تمامی کاربران و دوستانی که مارو به هر نحوی حمایت میکنند کمال تشکر رو داریم ..

 

ما برای پیشرفت وردپرس تلاش میکنیم  ، شما هم اگر فکر میکنید میتونید مارو در این امر کمک و یاری کنید به ما بپیوندید ..

موفق باشید ../.

درباره نویسنده

Saeed Fard

سلام ، سعيد فرد هستم ، از سال 84 وارد دنياي وب و گرافيك شدم ، در حال حاضر طراح وب و گسترش دهنده‌ي وردپرس ، اميدوارم مفيد واقع بشم .

۳۰ دیدگاه

دیدگاهتون رو ارسال کنید